altyazıfilmizle

SİTEMİZDEKİ FİLMLERİ ANDROİD CİHAZINIZDAN DİZİLAND UYGULAMASINI KULLANARAK İZLEYEBİLİRSİNİZ.

Benim Evcil Dinozorum – My Pet Dinosaur

My Pet Dinosaur    

98 min AksiyonMacera

4.2
IMDB: 4.2/10 379 oy

, , , , , , , , ,

Australia

114

Report error

Benim Evcil Dinozorum, Çocukluk dönemindeki arkadaşlıkların geleceğe kadar götüreceği söylenir. Her ne kadar bizler çocukluk arkadaşlarımızla bir arada olmasak da anılarımızda hep onlar vardır.

Onlarla yaptığımız oyunlar, onlarla birlikte gittiğimiz yerler ve onlarla birlikte kurduğumuz hayaller… Bunların her biri birbirinden değerli şeylerdir. Çocukken edindiğiniz arkadaşınızın bir hayvan olması da ayrı bir derttir. Hele de en yakın arkadaşınız bir dinozor ise bu başlı başına bir derttir

Tenha kasaların araştırma merkezlerine yakın olması normaldir. Bu tip askeri araştırma yerleri şehirden uzak yerlere kurulur ve olası bir tehlike önlenmiş olur. Bu olası tehlikeyi bu şekilde yerleşimlerden uzak tutarlar. My Pet Dinosaur filminde de göreceğimiz kasabanın yakınındaki bir deney merkezinde bir sıkıntı çıkmıştır. Kasaba halkı olası bir tehlikeye karşı uyarılmıştır. Bu bölgede gördükleri her şeyi yetkililere iletmeleri söylenir. Kasabadaki bir çocuk ufak bir dinozor bulur ve onu beslemeye başlar. Dinozordan kimsenin haberi olmadan onu büyütür. Çocuğun, Benim Evcil Dinozorum diye bahsettiği bu dinozordan askeriyenin haberi olur ve onu almak için gelirler. Dinozoru öldürme yetkisi d verilmiştir askerlere. Aksiyon filmleriyle birlikte görebileceğimiz muhteşem bir öykü sizlerle olacak. En yeni filmler için sitemizi sık kullanılanlara ekleyebilirsiniz.

No links available
No downloads available

Bir Cevap Yazın

Or

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Filmler